Кошик
+380672617483
Контакти
"Алмазтехнік" алмазне буріння свердління отворів, алмазна різка та демонтаж залізобетону
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380672617483
Роман
УкраїнаТернопільська областьТернопільвул. Лозовецька,28в, Тернопіль, Україна

Алмазне буріння та алмазна різка

 

 

                   

 

 

 

 

у вигляді галереїу вигляді списку
1 2 ... 6

Високоточне алмазне буріння 

Алмазне буріння останнім часом доволі широко використовується на будівництві, та в комунальній сфері. Це технологія здобула своє поширення завдяки високій точності отворів та надзвичайній надійності. На сьогодні технології дозоляють проводити вертикальне, горизонтальне буріння, а також буріння під кутом. Глибину на яку проникає агрегат також можна регулювати тому дана технологія дозоляє виконувати навіть найскладніші типи завдань. Існують насадки, завдяки яким можна робити отвори у чотири більше і метра. Наша компанія надає послуги алмазного свердління отворів діаметром 420 мм. 

Алмазне свердління дозволяє дибитись відчутних переваг: 

  • Процес свердління відбувається досить швидко 
  • Свердління не призведе до руйнування об’єкту: появи тріщин, обсипання штукатурки тощо.
  • Відсутність пилового забруднення 
  • Надзвичайна точність діаметру проробленого отвору
  • Гладкі стінки отворів
  • Свердління можна проводити під різними кутами
  • Процес може відбуватись, навіть якщо бетон має високий ступінь прошарованості
  • Найкращий вихід, для проведення ремонтних робіт у житловому приміщенні 

Алмазне свердління отворів може стати у нагоді в багатьох випадках. Досить часто дана послуга потрібна, коли відбувається установка твердопаливних котлів, для створення отворів під газові труби, свердління отворів для прокладання інженерних мереж, створення санітарно-технічної комунікації, для отворів під прокладання мереж зв’язку, вентиляційні труби. Також застосовується для вирізання асфальту, бетону, створення отворів під каналізаційні люки, вирізання сходових отворів. Можливості для застосування алмазного буріння набагато ширші, і все залежить від того, які саме задавання стоять перед замовником. 

Алмазна різка на сучасному обладнанні 

Якщо вам потрібна одна з вище перелічених послуг, або у вас є потреба у використанні алмазного буріння, то ви можете звернутись до нас за вказаним номером телефону.  Ми оперативно приймемо вашу заявку та обов’язково допоможемо вам. У нас працюють досвідчені майстри, що мають високу кваліфікацію. Усю роботу буде проведено максимально швидко, а наші ціни вас без сумніву порадують.  При потребі у додатковій консультації, можете звернутись до нашого менеджера, який надасть усю потрібну інформацію.  Якість нашої роботи підтверджена багатьма задоволеними клієнтами.