Продавець "Алмазтехнік" алмазне буріння свердління отворів, алмазна різка та демонтаж залізобетону розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
"Алмазтехнік" алмазне буріння свердління отворів, алмазна різка та демонтаж залізобетону
+380672617483
+380672617483
  • 1
  • 2
  • 3

Алмазне буріння свердління отворів дирок у кам'янко дерев'яних цегляних бетоннихпарканах

  • Послуга

від 4 грн./см

+38067261-74-83
  • +380672617483
Алмазне буріння свердління отворів дирок у кам'янко дерев'яних цегляних бетоннихпарканах
Алмазне буріння свердління отворів дирок у кам'янко дерев'яних цегляних бетоннихпарканахПослуга
від 4 грн./см
+38067261-74-83
  • +380672617483

Опис

Алмазне буріння свердління отворів дирок у кам'янко дерев'яних цегляних бетонних парканах

 

Алмазне буріння (свердління) отворів - вирізання круглого отвору в будівельній конструкції алмазною коронкою. Коронка є сталевою трубою з припаяними на кінці алмазними сегментами. Коронка встановлюється на спеціальну установку, яка кріпиться до будівельної конструкції анкерним болтом. Методом алмазного буріння отримують відчини в бетоні, залізобетоні, цеглі, камені та інших матеріалах. Таким бурінням в бетоні можна отримувати відчини точного розміру, у місці де вони потрібні, з помірним шумом без вібрацій і пилу. Алмазне свердління отворів застосуються при монтажі систем вентиляції, кондиціонування, каналізації, опалювання, водопостачання а також при встановленні анкерів різного типу.

Переваги алмазного свердління:

отвір точного розміру
відсутність пилу
низький рівень шуму
висока швидкість свердління (10-20хв/отвір)

Область застосування алмазного свердління :

Алмазне буріння (свердління) застосовується в будівництві для виготовлення технологічних отворів при прокладанні різних видів комунікацій:

систем водопостачання, опалення, вентиляції, кондиціонування; каналізаційних і стічних магістралей;
електричних мереж, волоконно-оптичних каналів передачі даних;
взяття проб бетону в монолітних конструкціях; зразків у скельних породах;

Технологія алмазного буріння (свердління) широко застосовується при виготовленні ніш в цегляних і бетонних стінах, при різанні прорізів у капітальних стінах і перекриттях.

Наша компанія пропонує послуги алмазного буріння в Тернополіі. Його так само можуть називати "алмазним свердлінням". Алмазне свердління дозволяє вирізати практично ідеальні відчини діаметром від 40 до 450 мм в особливо міцних конструкціях (наприклад, буріння отворів в бетоні) або ж у звичайних стінах.

Основною перевагою алмазного свердління перед використанням перфораторів є ті, що алмазна техніка дозволяє виконувати свердління без вібрацій, що істотно знижує рівень шуму. Тому такий вид буріння ідеально підходити для житлових будинків.

Іншим незаперечною перевагою є те, що алмазні коронки дозволяють свердлити дуже тверді матеріали, щоб зазвичай для простого перфоратора неможливо.Наше підприємство пропонує на ринку послугу алмазного свердління отворів в бетоні, в залізобетоні та інших особливо міцних конструкціях з використанням професійного устаткування і спеціально навчених співробітників. Ми гарантуємо якісне виконання робіт. Тут також можна дізнатися ціну на алмазне буріння (свердління) отворів будь-якого діаметру.

Інформація для замовлення

  • Ціна: від 4 грн./см